pánské účesyCo se týká pánských účesů, tak se fantazii meze nekladou. Ženy i muži si dnes mohou dovolit účesy se špetkou extravagance, které jsou skvělou volbou pro každodenní nošení i pro speciální příležitosti. Přesvědčte se, že barvení či melírování vlasů a další populární úpravy nejsou jen ženskou záležitostí. Všem mužům doporučujeme navštívit tzv. barber shop - jedná se o speciální kadeřnictví a holičství, zaměřené pouze na mužské potřeby.

Pánské účesy rozhodně nejsou jednotvárné, jak by se mohli mnozí domnívat. Můžete vyzkoušet extra krátký střih, kdy si vlasy sami oholíte (nebo necháte oholit v holičství) strojkem - zde se délka běžně pohybuje od 3 až do 24 mm - závisí na konkrétním modelu strojku. Stejně jako upravíte své vlasy, můžete upravit i vousy. Jestliže nemáte čas na návštěvu holičství, je to ideální cesta, jelikož kvalitní strojek za pár stovek korun pořídíte i domů.

Pánské účesy pro krátké i dlouhé vlasy

Pokud uvažujete o delším střihu, tak je na místě navštívit profesionální kadeřnický salon. V těch nejlepších se postarají o vaše vlasy i vousy. Pánské střihy jsou velmi variabilní a vy sami byste měli zhodnotit, kolik času jim chcete denně věnovat. I muži totiž mohou používat různé stylingové přípravky, s jejichž pomocí snadno docílí požadovaného účesu. Vyžaduje to však už trochu zručnosti a také čas, který ráno v koupelně péči o svůj zevnějšek obětujete.

Nechcete používat hřeben? Nevadí! Při úpravě střihu můžete postupovat i bez něj a vlasy snadno upravit konečky prstů. Díky používání kvalitních šamponů, vlasových kondicionérů a stylingových přípravků vlasy vydrží dlouho upravené a budou se například méně mastit. Co se týká vousů, tak pokud například chcete dosáhnout hladce oholené pokožky bez podráždění, je vhodné klasický holící strojek vyměnit za jednoduchou břitvu a vousy holit s napařením.