svatební účesy pro dlouhé vlasyPlánujete svatbu a jste majitelkou dlouhých vlasů? Tak máte velké štěstí, protože právě s dlouhými vlasy se dá při přípravě svatebního účesu krásně kouzlit. Na internetu naleznete tipy na stovky účesů a stačí si mezi nimi vybrat jen ten, který vám bude nejvíce slušet a zároveň korespondovat se zvolenou svatební garderóbou. Svatební účesy, obzvlášť pak z dlouhých vlasů, jsou leckdy složité, a proto je dobré finální úpravu svěřit do rukou kvalitní kadeřnice.

Svatební účesy jsou ve své podstatě velmi specifické. Mohou být kýčovité, okázalé, nabubřelé a bohatě ozdobené. Některé z nich jsou však i velice univerzální a hodí se například na ples nebo na jinou společenskou událost. Jestliže však toužíte po extravagantním účesu, tak vězte, že právě svatba je tou událostí, kde si takový účes můžete dopřát. Jelikož se pravděpodobně vdáváte jenom jednou, tak fantazii se při výběru svatebního účesu meze nekladou.

Závoj, květiny i jiné vlasové ozdoby

Svatební účesy jsou specifické také tím, že pracují s vlasovými ozdobami. Do vlasů tak můžete umístit dlouhý či krátký závoj, čelenku nebo třeba květinu, a tu sladit se svatební kyticí. Účes také skvěle doplní různé šperky, které ho mohou ještě více zvýraznit a podtrhnout vaše přednosti. Naopak odvedou pozornost od vašich nedostatků.

I když nejste majitelkou dlouhých vlasů, tak si můžete dlouhé vlasy na svatbu dopřát. V kurzu je například prodlužování vlasů a nesmíme zapomenout ani na různé příčesky, clip-in vlasy nebo na připínací copy.

Před svatbou raději zapomeňte na radikální úpravy vlasů, co se týká jejich střihu a barvy. Například nebarvěte si vlasy z blond na tmavo a ani je výrazně nezkracujte. Svatební den je ve vašem životě jeden z těch nejdůležitějších, tak ať se obejde bez stresu a máte na něj jenom pozitivní vzpomínky. I když zvolíte extravagantní účes, měla byste se v něm cítit dobře a přirozeně. Jestliže se vám zvolený účes nelíbí, nebojte se to říct a rozhodněte se pro účes jiný. Změnit ho můžete i na poslední chvíli.