účesy pro jemné vlasyI s jemnými vlasy dosáhnete pěkného a propracovaného účesu, který bude zdravě vypadat. Jemné vlasy vyžadují speciální péči a s její pomocí dosáhnete pěstěného vzhledu svých vlasů. Základem je správné mytí a vhodné použití dalších stylingových přípravků. Jemné vlasy byste však neměli zbytečně zatěžovat, proto si dobře promyslete, co vše na ně budete aplikovat. Lze je také žehlit a natáčet, je však potřeba postupovat velmi opatrně.

plesové účesyPlánujete se zúčastnit plesu? Ať už se jedná o nějakou nóbl akci nebo jen o vesnickou tancovačku, na volbě plesového účesu vždy záleží. Plesové účesy patří do kategorie společenských účesů. Nevyplatí se je vytvářet na poslední chvíli (pokud tedy již nemáte nějaký svůj oblíbený a odzkoušený), mnohem lépe uděláte, když s předstihem navštívíte svou kadeřnici a ta vám na vlasech vyzkouší účes s předstihem. Budete tak moci nejlépe zhodnotit, jak vám sluší, případně ho i upravit.

pánské účesyCo se týká pánských účesů, tak se fantazii meze nekladou. Ženy i muži si dnes mohou dovolit účesy se špetkou extravagance, které jsou skvělou volbou pro každodenní nošení i pro speciální příležitosti. Přesvědčte se, že barvení či melírování vlasů a další populární úpravy nejsou jen ženskou záležitostí. Všem mužům doporučujeme navštívit tzv. barber shop - jedná se o speciální kadeřnictví a holičství, zaměřené pouze na mužské potřeby.

společenské účesySpolečenské účesy představují velmi širokou kategorii. Jestliže hledáte ideální účes na ples, party, oslavu nebo pro jinou společenskou příležitost, tak se vyplatí inspirovat na internetu, kde jsou pro vás připraveny desítky galerií. Vždy sledujte aktuální společenské účesy, nyní ideálně pro roky 2015 a 2016, jelikož i trendy v oblasti společenských účesů se neustále vyvíjejí a co bylo in před čtyřmi lety, už nemusí být v kurzu dnes.

účesy pro kulatý obličejMajitelky kulatého obličeje bývají ze svého tvaru často zoufalé, jelikož si myslí, že jim nesluší žádný střih vlasů. Věřte ale, že pokud naleznete ten správný, tak snadno a rychle zakryjete drobné nedostatky své tváře. Účelem těchto účesů a střihů je propůjčit kulatému obličeji oválný tvar, který je jinak obecně považován za ideální, jelikož k oválnému obličeji se hodí téměř všechny účesy.